Profi Seller Arkadiusz Piotrowski

Legionowo

Opinie o Profi Seller Arkadiusz Piotrowski

gość

Paskudni ludzi. Bez sumienia. Glupawy usmiech to radocha ze znowu oblupili biednego klienta.

gość

Stanowczo odradzam. Kiepskie warunki pracy, nerwowa atmosfera. Poza tym brud i bałagan. Sklep najgorszy ze wszystkich w okolicy.

gość

Stanowczo odradzam. Niepoważne traktowanie ludzi - pracowników i klientów. Kompletny brak szacunku dla pracownika i jego czasu.

gość

Odradzam chodzenie na rozmowę kwalifikacyjną, strata czasu. Co innego mówią, co innego jest.

gość

Bardzo nieprzyjemni ludzi. Szkoda czasu.

gość

Jeśli ktoś się wybiera tam na rozmowę to odradzam, szkoda czasu. Warunki żadne i to jeszcze z wielką łaską.

Zostaw opinię o Profi Seller Arkadiusz Piotrowski - Legionowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profi Seller Arkadiusz Piotrowski