Pro Impo Sp. z o.o.

Chrzanów

Opinie o Pro Impo Sp. z o.o.

Bartek

Mam podobny problem jak zysiak. Zjeździłem cały Śląsk po ich niby 4 siedzibach w firmy w Chrzanowie, Łaziskach i Mikołowie. Właśnie pisze skargę i prośbę o bliższe przyjrzenie się ich działalności do rzecznika praw konsumenta. Telefony stacjonarne albo nie odpowiadają albo są wyłączone. te głównej aukcji allegro również. (usunięte przez administratora)

zysiak

Firma Pro Impo sp. z o. o. to złodzieje. Nie uwzględniają reklamacji.Oszukują na allegro.Odesłałem i zareklamowałem ich spacerówke i nie mam ani pieniędzy ani spacerówki.

Monika

Uwaga jeśli są takimi pracodawcami jak sprzedającyni. To ostrożnie. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Pro Impo Sp. z o.o. - Chrzanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro Impo Sp. z o.o.