Apama Acoustic Projekt Paweł Kromołowski

Częstochowa

Opinie o Apama Acoustic Projekt Paweł Kromołowski

xx

Atmosfera wśród współpracowników bardzo ok, ale zarobki i podejście właściciela do pracownika tragedia. Brak zrozumienia, rozmowy i racjonalnej oceny sytuacji, wszystko załatwia się krzykiem, a w razie pomyłki ciągnie się to latami.

NORT
@xx 19.04.2017 18:30

Taaa ciekawe latami powiadasz. Coś to mało wiarygodna ta opinia.

xx
@NORT 08.11.2017 15:52
Taaa ciekawe latami powiadasz. Coś to mało wiarygodna ta opinia.

Mało wiarygodna, bo niepochlebna? Niestety taka prawda, za popełnione błędy pracodawca nie egzekwuje zwrotu kosztów ale za to nadaje sobie prawo do wypominania i wykorzystywania tych faktów nawet w sytuacjach poza pracą :]. Przykre, ale prawdziwe. Brak szacunku do pracownika, a przecież szacunek powinien działać w dwie strony. Darciem się wszystkiego nie załatwi, co widać po ludziach, którzy stamtąd odeszli.

mm

Firma ok. płaci ok.co do pracy interesująca, ale wymagająca ze względu na branżę.

ss
@mm 19.11.2013 15:25

nniu
@ss 12.11.2015 15:25
słyszałem od znajomej że, góra pół etatu po 200 godzin miesięcznie i jesteś pracownikiem gospodarczym , tym kopanie rowów...

No pewnie firma ma różne stanowiska i różne zadania. Co w tym dziwnego.

Zostaw opinię o Apama Acoustic Projekt Paweł Kromołowski - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apama Acoustic Projekt Paweł Kromołowski