Sun-Star - Jolanta Wioleta Sakowicz

Adres: Szarych Szeregów 6, 15-666 Białystok

NIP: 9660524866 REGON: 050604590

Sun-Star - Jolanta Wioleta Sakowicz

Opinie o Sun-Star - Jolanta Wioleta Sakowicz

Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja Sun-Star Sakowicz Jolanta ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!

Szukasz pracy w Białymstoku?

Zostaw opinię o Sun-Star - Jolanta Wioleta Sakowicz - Białystok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sun-Star - Jolanta Wioleta Sakowicz