Opinie o Sun Solar w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Sun Solar. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sun Solar na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sun Solar w Mikołów

Wiktoria Nowy wpis

Czytałam, że tutaj pracownicy nie mogą liczyć na więcej niż umowa o dzieło. Szukam pracy i przyznam, że interesowałam się tym pracodawcą ale zależy mi na umowie o pracę. Zmieniło się coś może i można teraz liczyć na umowę o pracę? Nawet jeżeli jest oferowana po jakimś dłuższym czasie. Jeżeli tak to po jakim?

Robi Nowy wpis
@Wiktoria

A w jakich miastach jest prowadzona rekrutacja? Nie widzę informacji na stronie

Lila Nowy wpis
@Robi

Ja też nie widzę właśnie nic w sieci. Może ktoś wie coś na temat zatrudnienia, jakie teraz są wolne stanowiska? Przyznam, że szukam pracy jako manager i może tu będzie szansa. Jakby co to dajcie znać czy czasem w ciemno, bez aktywnych ogłoszeń też można dostać pracę.

Juliia Nowy wpis

hej, czy firma prowadzi teraz rekrutacje?

Bożena

Ok to co wrzuciłeś serio jest niepokojące i z drugiej strony miło, że ostrzegasz innych. Rozumiem, że pracowałeś u nich? Jak długo? Ile Ci zajęło, żeby się kapnąć, że tak robią? Przez ile szkoleń musiałeś przebrnąć i ile wypłat stracić?

angela
@Bożena

A jaki jest adres firmy we Wrocławiu?

Kielczanin
@Bożena

Jesli są to szkolenia techniczne i sprzedażowe pół na pół lub wiecej technicznych-to dużo szkolen nawet częściowo odpłatnych akurat zasługuje na uznanie. Siedze w temacie od 2 lati widze efekty pracy nieuczciwych lub skrajnie niekompetetnych technicznie osób. 2/3-3/4 prosumentów może pomarzyć żeim sie instalacja zwróci w 5-7 lat .Z powodów zbytniej pazernorności,nieuczciwosci i braku świadomości technicznej. Uczciwy w miare kompetetny człowiek chce zarabiać przyzwoicie (bez rekordów) rozwiazujac innym problemy a nie naciagac i tworzyć nowe problemy.

Wiktoria
@Kielczanin

Ale dostaje się chociaż jakiies certyfikaty czy coś po tych szkoleniach?

Artur
@Wiktoria

A jaka umowę dają

@Kielczanin

No a jakie przykładowe są te szkolenia tak właściwie i jeśli chodzi o te odpłatne to jakich kosztów można się spodziewać?

...
@Artur

Nie licz na nic więcej jak umowa o dzieło

@...

A wiesz czemu nie dają innej możliwości?

Let
@Bożena

Bo jest tylko umowa o dzieło, marna prowizja i obiecanki awansu, wsyztsko obłożone wyidealizowanym rozwojem, a tak naprawdę to d2d

@Let

Rozumiem. :( Ale w sumie to jaki niby rozwój oferują skoro tryb pracy właśnie w ten sposób wygląda?xd

Janusz

Pseudo rozwój? Ktoś tam wspominał o szkoleniach ale głównie płatnych. A może mają na myśli rozwój i naukę poprzez prace? Bo chyba czegoś się tu nauczyłeś, co?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Sun Solar?

Sylwia

Jak wyglada atmosfera i zarobki? Zastanawiam sie czy aplikować ?

Przedstawiciel Handlowy

Pomijając to, że nie mogę znaleźć ogłoszenia tej firmy, a niby do niej aplikowałam Doszłam do 3-go etapu rekrutacji. Pierwszy to typowo rozmowa z działem HR nic specjalnego. Drugi to u mnie spotkanie online, przebiegło ono ciekawie, dużo pytań czemu akurat taka praca itp. Cyrk zaczął się dopiero w trzecim etapie, gdy ja i dwie inne osoby przybyły do firmy w Katowicach na ul. Mariackiej. Na osoby, które miały nam pokazać jak wygląda praca, czekaliśmy pół godziny! Potem każdy z nas dostał osobę kompetentną aby pokazać nam jak wygląda ta praca, gdy wyszliśmy z budynku Pan B, który miał mi pokazać z czym to się je powiedział mi, że z miejsca mi dziękuje, ponieważ nie jestem ubrana BIZNESOWO (cokolwiek to znaczy) i nie weźmie mnie na spotkanie z klientem. Byłam w szoku, ponieważ było to zmarnowanie mojego czasu i jeśli przeszkadzał im mój ubiór, mogli mi dać znać po prostu wcześniej. Oczywiście potem zadzwoniłam do Pani z rekrutacji, po opowiedzeniu całej historii otrzymałam tylko krótkie " Dziękuję za informację, do usłyszenia"... Też pragnę zaznaczyć, że w informacji sms, którą dostałam dzień przed nie miałam informacji o dress code, była tylko informacja o ubiorze odpowiednim do pogody. Nie polecam nikomu tej firmy, do teraz nie wiem, gdzie bym miała pracować, ponieważ podpisują się pod kilkoma innymi nazwami.

Czy miałam doświadczenie w branży

logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mikołów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Operator CNC
CARBOAUTOMATYKA SA
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
xoxo

Nie wiem skąd u Was takie negatywne opinie.. Pracuje w tej firmie od 2 lat - aktualnie otwieram swoją własną placówkę - żeby dobrze zarabiać trzeba chcieć. Jeżeli przychodzicie do pracy i myślicie, że będziecie siedzieć i nic nie robić - rzeczywiście ta praca nie jest dla Was i lepiej nie aplikować :)

Kamila
@xoxo

Czyli według Ciebie poprzednie negatywne opinie są trochę przesadzone i spowodowane niechęcią do pracy, tak? W takim razie może przybliżysz jak wyglądają warunki pracy w firmie według Ciebie. Chętnie poznam odmienną opinię.

Asia

Chyba Ci się firmy pomyliły lub jesteś z konkurencji nikt w weekendy nie pracuje w szczególności w niedziele. A jeżeli jesteś taki odważny to podpisz się prawdziwym imieniem skoro piszesz już tak nieprawdziwa opinie

blablabla
@Asia

Slucham ?? nikt nie pracuje w niedziele? (usunięte przez administratora) prawda. Każą ci chodzic praktycznie coodziennie

Jania
@blablabla

Na tych całych zebraniach mówią że w tym miesiącu nie ma wolnego... w tym miesiącu ciągle pracujemy wykorzystać trzeba każdy dzień w szczególności soboty i niedziele

@Asia

Pracuje się w każdą sobote (żeby nadrobić wynik lub dodatkowo), w kazda sobote! chyba ze ma sie studia itp

@Ania

A to od kiedy tak jest? Może rok temu tak jeszcze nie było?

Grażyna

Cały czas

@Grażyna

Aha, a w takiej sytuacji jaka alternatywa dla studentów by była?

Odradzam

Opinia jest wyłącznie negatywna. Pracodawca z góry jest nastawiony na wyciąganie z pracownika maksa przy minimalnych kosztach. Teoretycznie świetny model biznesowy, (usunięte przez administratora)Jeśli chcesz godnie pracować, przy zdrowym zaangażowaniu, to nie znajdziesz tego tutaj. Dodatkowo Sunsolar to naganiacz pracowników dla innych firm i firemek. Powiązana firma Azymut ma z kolei osobną historię opinii na tym portalu, o podobnym wydźwięku. Niemal nic, z tego co masz mówione w warunkach się nie zgodzi.(usunięte przez administratora) Nie polecam, ostrzegam, że to marnowanie czasu.

Dzik
@Odradzam

Jaka umowa na początek?

@Dzik

Ja bym obstawiała o pracę na próbny na czas określony, ale mogę się mylić. Ale serio interesujesz się pracą u nich? Nie słyszałeś o tej aferze, o której piszą w wątku o naciąganiu innych?

Malina

O jakim wątku mówisz ? Zastanawiam się czy aplikować

Zofia
@Odradzam

A ile tam pracowałeś?

Czym się zajmujesz pracując w tej firmie? Często zdarza się praca poza godzinami?

Jaki jest styl zarządzania w Sun Solar?

Kamil

Manager i liderzy odpowiedzialni za szkolenia

Kamil

Co prawda nieregularny czas pracy, praca na własną rękę i prowizje od sprzedaży ale jeśli chcesz to masz szansę zarobić nawet i 10k. Zarobiłem, wypłacili, chcieli żebym został. Polecam każdemu kto zbiera na auto, wakacje, albo chce zostać managerem. Tak to pół roku i jak po pracy na nocki-będziesz miał dość. Szkolenia na plus Atmosfera wyjątkowo rodzinna w biurze i między pracownikami Wyluzowany ale wymagający manager

No nie, no po prostu nie...

Poszłam na rozmowę w sprawie młodszego specjalisty ds. marketingu. Oczywiście chodziło o przedstawiciela handlowego, który ma chodzić do klientów na wsiach... Pan więcej uwagi skupiał na drugiej osobie, która ewidentnie nie chciała tam być i która miała totalnie wywalone (chociaż było zabawnie), niż na mnie i moich odpowiedziach. Trzy krótkie pytania, streszczenie sposobu pracy w zawrotnym, mało zrozumiałym tempie, które przyspieszyło jeszcze bardziej, kiedy tłumaczył zarobki. Sam fakt, że mu wystarczyło, że ta druga osoba przy swoim całkowitym braku zaangażowania powiedziała, że chce u nich pracować, a on przesunął ja do dalszej rekrutacji, pokazuje, jak bardzo niepoważne to było. Ogólnie strata czasu. Chociaż panie w biurze bardzo miłe, no ale...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Sun Solar?

...

Nienormowany czas pracy...

TaFirmaToZart

Wrażenie po rozmowie: Nikt nie pytał o moje kwalifikacje, tylko wciskał kity jakich to kokosów nie zarobię i jak szybko się rozwinę. Wydrukowali sobie moje CV, ale nawet nie patrzyli na to, co w nim jest. Właściwie nie było żadnych prócz durnych pytań, które miały mi zamydlić oczy. Za to oferta pracy całkiem inna niż ta, na którą aplikowałam. Mało tego, wysyłałam cv do GOOD CHOICE na portalu "za rogiem" (firma nie istnieje). Zwrotkę o dostarczeniu cv otrzymałam z maila firmy Sunsolar, a przez telefon uslyszalam już Foton Technik. Już wtedy wydawało mi się, że jest coś nie tak. Koniec końców na drzwiach widniał Sunsolar. W biurze pomimo obostrzeń było baaardzo dużo ludzi w tym sporo bez maseczek. Reżim sanitarny na poziomie 0. UWAGA! na różnych portalach można znaleźć dziesiątki ofert pracy takich jak ta, prawdopodobnie ma to związek z otwieraniem się różnych filii, franczyz czy tam biur pod różnymi nazwami. (usunięte przez administratora) Radzę uważać i nie polecam.

Polecam prace w firmie sunsolar to była moja pierwsza praca nie związana z zawodem który wcześniej wykonywałem i nie żałuje zatrudnienia w niej . Fajna atmosfera, super ludzie chce się pracować w takiej atmosferze z tak pozytywnymi osobami. Bardzo dużo dały mi szkolenia rozwijające umiejętności bardzo profesjonalne i rzeczowe. Wynagrodzenie dla mnie wysokie napewno nie dostał bym tyle co w poprzedniej firmie ! Ja jestem zadowolony

osoba

Cześć, Pracowałam w tej fimie 2 miesiące i ... Odrazam. Obiecują kokosy a (usunięte przez administratora) daje. Przychdzi co do czego znajdujesz się na czarnej liście i od raz do wywalenia. Szkoda czasu naszego i waszego jak to sie mówi podczas szkoleń...

@osoba

A wykonywałaś swoje obowiązki rzetelnie? Czy myślałaś że od samego stania dostaniesz pieniądze? Pracuje w tej firmie jakiś czas i nie zauważyłam żeby ktoś tu kłamał. Jeśli się wykonuje swoje obowiązki to się dostaje pieniążki prosTe

nick

Ta sama kadra co w przypadku Fundacji Dajemy Dzieciom siłę (usunięte przez administratora)

minona

Zdecydowanie nie polecam również oddziału w Katowicach. Szkoda czasu nawet na rozmowę kwalifikacyjną. Stanowisko niezgodne z ofertą na portalach ogłaszających. Praca powyżej pełnego wymiaru czasu pracy w terenie, polegająca na chodzeniu od domu do domu i nakłanianiu ludzi do kupna fotowoltaiki. (usunięte przez administratora)

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Sun Solar?

Nagrody? Wszystko to nieprawda

Rudy

U ciebie ;)

Sunsolar Poznań

Uważajcie na tę firmę i co podpisujecie! Firma (usunięte przez administratora) Zaczynając od tego, iż w ogłoszeniu o pracę nie ma informacji, że będziecie chodzić po domkach na jakiś wsiach i nachodzić klientów, aby kupili fotowoltaikę. W umowie o szkolenie macie zapis, że jak NIE podpiszecie umowy z klientem(a o to ciężko jak i o jakikolwiek zarobek także) to dostaniecie (usunięte przez administratora)kary! Zwracam się do wszystkich młodych(bo takich przyjmują) - nic nie podpisujecie!

Cała Polska

Zdecydowanie odradzam. Bałagan i chaos organizacyjny. (usunięte przez administratora)Niekorzystne umowy dla pracownika. Niepoważne podejście. Szkoda czasu na tę firmę. Jeśli ktoś chce zarabiać, to radzę poszukać czegoś normalnego. Tutaj nie ma co liczyć na narzędzia do pracy jak samochód, telefon czy nawet identyfikator na czas. Zero zwrotów za paliwo itd. Niskie stawki. (usunięte przez administratora)

ślimak

Niepoważne podejście do rozmów kwalifikacyjnych . Umawiają się na rozmowę , rozmowa się nie odbywa . Szkoda czasu .

Zostaw merytoryczną opinię o Sun Solar - Mikołów

• Jak się pracuje w Sun Solar?

Zobacz opinie na temat firmy Sun Solar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sun Solar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sun Solar?

Kandydaci do pracy w Sun Solar napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sun Solar