Słoneczne Studio Aneta Fiedczuk

Wrocław

Opinie o Słoneczne Studio Aneta Fiedczuk

GOŚĆ

A może fakt ciągle zmieniających się kosmetyczek da do zrozumienia, że to z pracodawcą jest coś nie tak?? Panujące tam warunki wołają o sanepid i to szybkoooo.

była pracownica

Nie polecam pracodawcy. Podpisuje umowę na pół etatu, pracuje się cały. Problemy z wypłatami, często trzeba się o nie prosic i wypłacane są nawet w 4 ratach. Pracodawca problemowy, nieprofesjonalny. Ciężko się dogadać w sprawach służbowych. Nie polecam!

GITEK

NIKOMU NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ(usunięte przez administratora)

Ex Pracownica

(usunięte przez administratora) Jest bardzo problemowa, mimo, iż na początku stawrza raczej pozytywne wrażenie. Samo też miejsce pracy woła o pomstę do nieba. Zdecydowanie nie polecam Pani (usunięte przez administratora), jako pracodawcy, a także Słonecznego Studia, jako miejsca na jakikolwiek zabieg.

iza 0404

jednym slowem da sie oposac sloneczne studio TRAGEDIA!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Słoneczne Studio Aneta Fiedczuk - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słoneczne Studio Aneta Fiedczuk