Rapid-Trans Tomasz Rapińczuk

Opinie o Rapid-Trans Tomasz Rapińczuk

michu

byłem na rozmowie w systemie 3/1 6tys zl zenada a oni pisza ze dobre zarobki jeszcze do tego stare auta

jarek

złodziejeje obcinają kilometry szef nerwus potrafi byc okropny jazda na magnesach to podstawa nie polecam tej firmy nikomu

dziki jenot

witam przeczytalem opinie jestem oszolomiony wpisami są mega krzywdzące dla Rapida pracuje w tej firmie jestem traktowany poważnie moje oczekiwania wobec wynagrodzenia są ok mila wspólpraca z biurem szef na poziomie bez konfliktowy baza i pelen serwis mechaniczny bez zarzutu mechanik mega druid naprawi udoskonali ze auto wyjezdza w pelni sprawne nic na sznurkach i drutach pelny profesjonalizm więc czego więcej oczekiwac od firmy która stara się zadbac o to aby bylo co wozic i czym wozic kasa na czas jak dla mnie PRIMA FIRMA. POZDRO KSIĘCUNIO.

Zostaw opinię o Rapid-Trans Tomasz Rapińczuk - Pruszcz gdański

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rapid-Trans Tomasz Rapińczuk