Oliwka Solarium s.c. Izabela Stolarek Bożena Milczak

Adres: Zarzewska 2, 93-184 Łódź

NIP: 7292626571 REGON: 100380301

Oliwka Solarium s.c. Izabela Stolarek Bożena Milczak

Opinie o Oliwka Solarium s.c. Izabela Stolarek Bożena Milczak

Wiesz czy chętnie zatrudniają w firmie Oliwka Solarium S.C. Izabela Stolarek Bożena Milczak nowych pracowników czy raczej stawiają na stary zespół? Podziel się z nami swoją opinią!

Zostaw opinię o Oliwka Solarium s.c. Izabela Stolarek Bożena Milczak - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oliwka Solarium s.c. Izabela Stolarek Bożena Milczak