Kameleon Krzysztof Jóźwiak

Lidzbark warmiński

Opinie o Kameleon Krzysztof Jóźwiak

opel astra

zakup od niego to tragedia !!!!! kupiłem auto za 40tys niby wszystko było cacy. Bierzcie fakture koniecznie , tylko na tej podstawie można rościć od niego czegokolwiek. W ciągu roku w 4 letnie auto włożyłem ponad 16 tys złotych, wady były bardzo sprytnie ukryte od samego początku, sam serwis opla się dziwił

czarny
@opel astra 09.09.2017 13:25

Ja kupiłem astrę k za 66tyś + w ostatniej chwili poczęstował mnie informacją o kosztach przerejestrowania (akcyza, tłumaczenia i badania techniczne) okazało się że roczna astra z przebiegiem 5,5 tyś km ma bogatszą historię od nie jednego 10 letniego strupa :( teraz walczę o zwrot kasy i oddanie mu auta. Pochwal się czy Ci się udało i na jakim etapie.

Pawlo

Jeśli masz ochotę na wielkie kłopoty to to jest odpowiedni człowiek i od niego należy kupić auto. I chociaż wydasz 50000 zł to nie łudź się ze będziesz jeździć super autem. Wtedy zacznie się pasmo Twoich nieszczęść, bo Pan KAMELEON jest to odpowiednia nazwa do człowieka sprzeda Ci auto piękne tylko z zewnątrz a jak się potem okazuje w środku złom.

red

Nie polecam transakcji zakupowych .

klient

Transakcji z zakupem aut nie polecam .

Zostaw opinię o Kameleon Krzysztof Jóźwiak - Lidzbark warmiński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kameleon Krzysztof Jóźwiak