counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 80 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Ergoline Solarium Mariusz Szostek?

Szymon Nowy wpis

Jak wygląda sytuacja w firmie?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 588 dni.

Czym Ergoline Solarium Mariusz Szostek zachęcają? Jakie mają dodatki?

Aleksander

@Larysa, czy mogłabyś podesłać link, gdzie ta informacja jest potwierdzona? Nic na ten temat nie mogę znaleźć. Czy zamknięcie nastąpiło już dawno?

Julka Nowy wpis
@Aleksander

Salon zamknięty na stałe, w tym miejscu teraz jest pub.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 10. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Ergoline Solarium Mariusz Szostek? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Larysa
@Administrator

Salon zamknięty.

Ja wręcz przeciwnie polecam ten salon oraz do szefa nigdy nic nie miałam,poprostu trzeba trzymać dystans, Wiele szkoleń,duzo można się nauczyć.Kasa zawsze wypłacona...fakt że spoznial się godzinowa,ale każdy ma Wady. Pozdrawiam P.M.Szóstka i dobrze wspominam

Salon Solarium

Pozdrawiam panią p.Beato ..oraz panią Justyne dobry fryzjer i lubi kolor różowy ..'jak ja' ..dziękuje za opinie. Dobrego lepszego roku oraz wyjątkowych chwil które zostają w pamięci ..M.Szostek

ubawiony

Mialem okazje rozmawiac z tym panem przez przypadek, rozmawiajac z nim ma sie wrazenie ze zyje w innym swiecie albo jest na prochach, absolutny brak kontaktu z otoczeniem, to moze jest smieszne przez kwadrans ale gdybym mial tam pracowac to musial bym wczesniej sie nacpac.

Odradzam odradzam! Pan Szostek ma ludzi za gówno przynieś podaj pozamiataj mniej więcej tak to wygląda! Wszystkie obowiązki są na jednej osobie stawka za godzinę jakby kot napłakał a pracy bardzo dużo. Trudno się z człowiekiem dogadać zadaje bardzo dziwne pytania co nie ma nic wspólnego z pracą! ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TYM PANEM! niech sam sobie tam pracuje w takich godzinach i za takie pieniądze

anonimka

I ja się podpisuję pod negatywnymi komentarzami dziewczyn. Też miałam okajze poznac tego Pana. Ja akurat byłam na szkoleniu, ale na szczęście w pore otworzyłam oczy. Nie chciałam z taką osobą niczego podpisywać- widząc jego rozchwianie emocjonalne i to, że był niekonkretny! Będąc na szkoleniu zostawiał mnie już samą w salonie, umawialiśmy się na konkretną godzine kiedy przyjedzie mnie zmienić, a on za każdym razem się spóźniaj nawet nie przepraszając za to, ani się nie tłumacząc! NIE POLECAM SALONU URODY "ERGLOLINE"!

Paulina

Popieram przedmówczynię w 100%. Miałam nieprzyjemność "współpracy" (o ile można to tak nazwać) z Panem Szostkiem i najgorszemu wrogowi nie życzę takiego szefa. Traktuje ludzi, a szczególnie podwładnych jak śmieci. Nie wypłaca pieniędzy (1,5 miesiąca czekałam na wypłatę zaległych pieniążków po odejściu z pracy,a podczas pracy tam ani razu nie dostałam wypłaty na czas i bez upominania się o nią). Ja na szczęście nie miałam problmów przy odejściu,bo po prostu odmówiłam przedłużenia umowy po okresie próbnym. Trzy miesiące z takim szefem to totalna masakra i porażka. Niestabilny emocjonalnie, niesłowny, niedojrzały, niekompetentny. Ogólnie rzecz biorąc-Pan Mariusz Szostek=Jedno Wielkie NIE!!!

beata77

Nie polecam tego miejsca pracy!!!!!!! Pracodawca jest nie stabilny emocjonalnie,nie konkretny,nie potrafi okreslić obowiązków pracownika,wydzwania w póznych godzinach wieczornych bez konkretnego powodu jest nie słowny umawia sie nap na godz 16ta a zjawia się łaskawie o 18tej aby Cie zmienic na zmianie jest nie wypłaalny1!!!jesli chcesz zrezygnowac z pracy mimo złozenia wypowiedzenia wystawia dyscyplinarke... po czym nie chce wypłacic Ci umowionej stawki twierdzac ze na nią nie zasłużyłaś...w tym momencie szuka pracowników bo wszyscy złozyli wypowiedzenie i został sam...Jeszcze raz nie polecam tego miejsca omijajcie je szerokim łukiem!!!!!!1

Zostaw merytoryczną opinię o Ergoline Solarium Mariusz Szostek - Luboń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad