AMS Sauna Maciej Szklarski

Konin

Opinie o AMS Sauna Maciej Szklarski

bigi

Bardzo dobra firma. Uczciwi i wymagający względem siebie. Jak ozadowolony klient polecam i ich doradztwo i usługi związane z budowa saun a także fakt ze maja sporo fajnych podzespołowi można sobie samemu zmontować naprawdę nowoczesna i komfortowa domową saune.

anzelm

świetna firma godna polecenia. Bardoz profesjonalne podejście do klienta a przy okazji są elastyczni w planowaniu zlecen, tak, że odstaje się cos naprawdę skrojonego pod konkretne potrzeby.

Zostaw opinię o AMS Sauna Maciej Szklarski - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMS Sauna Maciej Szklarski