Moto-Ekspert Rzeczoznawca Wiesław Cepielik

Kamienna góra

Moto-Ekspert Rzeczoznawca Wiesław Cepielik

Opinie o Moto-Ekspert Rzeczoznawca Wiesław Cepielik

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Moto-Ekspert Rzeczoznawca Wiesław Cepielik?

Katarzyna

Polecam Szkoda wyliczona na 6 tys przez ubezpieczalnię z OC , a dzięki wycenie u rzeczoznawcy otrzymałam ponad 13 tys.

Piotr

Bardzo pomocny fachowiec polecam wszystkim.

jas

Pan robił mi wycenę szkody samochodu bo ubezpieczalnia mało wypłaciła odszkodowania. Co prawda musiałem iść do sądu, ale ostatecznie wypłacili mi tyle co wyliczył ten pan, polecam.

Zostaw opinię o Moto-Ekspert Rzeczoznawca Wiesław Cepielik - Kamienna góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Ekspert Rzeczoznawca Wiesław Cepielik