Autoatest Biegły Rzeczoznawca Marek Drabek

Rzeszów

Opinie o Autoatest Biegły Rzeczoznawca Marek Drabek

Zbigniew

skorzystalem z opini tego rzeczoznawcy i i zgadzała sie w 100% z faktycznym stanem samochodu .polecam

Marcin

Szanowni Państwo stanowczo odradzam opinie rzeczoznawcy . Zleciłem ekspertyzę ocenę przed zakupem samochodu osobowego. W ocenie było napisane że są jakieś rysy na lakierze,i że samochód jest ok. Po załatwieniu leasingu okazało się że: samochód ma pękniętą szybę, dużą korozję na przedniej pokrywie silnika, niedziałającą klimatyzację i wg oceny serwisu citroena był uderzony z przodu. Samochód ma 3 lata kosztował 50tyś a ten Pan wciska mi że każdy samochód rdzewieje nawet sprzedający ten samochód dziwił się że "rzeczoznawca" niewyłapał takich rzeczy. Stanowczo odradzam takiego fachowca

Zostaw opinię o Autoatest Biegły Rzeczoznawca Marek Drabek - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autoatest Biegły Rzeczoznawca Marek Drabek