Borowik Bohdan Rzeczoznawca

Bielsko-biała

Opinie o Borowik Bohdan Rzeczoznawca

Jacek

Opinia dotyczyła laptopa i była szybko wykonana. BYla mi pomocna i pomogla w sadzie

Admyn

Nie polecam! Ponad miesiąc obiecywał, obiecywał, obiecywał przeprowadzenie ekspertyzy i na tym się skończyło. Usłyszałem (po miesiącu), że on jeszcze sam nie wie czy podejmie się sprawy - zwodził mnie tak długo, rozwodząc się nad treścią ekspertyzy. Kiedy poprosiłem o jakiś wiążący termin usłyszałem, że rzeczoznawców jest wielu i mogę sobie poszukać innego. Sama rozmowa z tym Panem jest trudna - 2% treści dotyczy sprawy, reszta to bzdety. Szkoda nerwów. Omjać z daleka.

Zostaw opinię o Borowik Bohdan Rzeczoznawca - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borowik Bohdan Rzeczoznawca