Firma Handlowa Tantus Jerzy Partyka

Opinie o Firma Handlowa Tantus Jerzy Partyka

Jurek

Jurek ma z nia dziecko?

Były Prac...

Własciciel wydymał Pania z Debicy i ma z nia dziecko.Dobrze że tam już nie pracujesz Neutralna...Były prac....

ja 2

To prawda praca w sklepach należacych do firmy Tantus czyli Pacyficusach nie nalezy do przyjemnych. Do pracy w ich sklepach potrzebne są osoby zakompleksione, bez własnego zdania które bedą pozwalać sobie na znoszenie obrazy,złośliwości przez Panią z Dębicy, która do najlepszych menadzerów nie należy.Zgadzam sie z neutralną2 za takie pieniądze nie warto dawać sie poniżać.

neutralna

(usunięte przez administratora) Pracowalam tam i nie powiem zlego slowa. Fakt trzeba pracowac ostro ale potrafia to docenic i dzieki temu pensja pozwala na godne zycie. W dzisiejszych czasach malo jest firm ktore caly czas stawiaja na rozwoj a ta firma pomimo wszystiego i calego tego kryzysu prze do przodu. Do dzisiaj mam dobry kontakt ze wszystkimi i tak jak juz powiedzialam warunki pracy do przyjecia a wyplata godna. I gdyby nie sprawy rodzinne to chetnie pracowalabym tam do dzisiaj

ja

"Robota bywa tu podobno fajna"??????????? To Ty tam pracujesz czy piszesz, bo ktoś poprosił Cię o dobrą opinię? Firma brak klasy, wiedzy, (usunięte przez administratora)o, warto pójść, żeby przekonać się jak się pracuje, gdy Twoim przełożonym jest kompletny ignorant, żeby nie napisać (usunięte przez administratora). Pozdrawiam.

Zostaw opinię o Firma Handlowa Tantus Jerzy Partyka - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Handlowa Tantus Jerzy Partyka