Kuck Zegarki Biżuteria Sp.j.

Olsztyn

Opinie o Kuck Zegarki Biżuteria Sp.j.

John

Oddałem ostatnio 3 zegarki do naprawy na ul. 11 listopada przy wysokiej bramie i wszystkie wróciły do mnie w idealnym stanie. Najlepsze miejsce w Olsztynie gdzie można naprawić lub kupić zegarek. Bardzo miła obsługa. Polecam

Ania

Polecam salon Kuck w Aurze.Wymyśliłam sobie zegarek jaki chciałam kupić,ale tak naprawdę nie wiedziałam czego chcę.Obsługa w salonie poświęciła mi bardzo dużo czasu dobierając zegarek do moich potrzeb.Sympatyczny Pan rzetelnie,fachowo wyjaśnił mi i dobrał zegarek do mojej szczupłej ręki,co nie było łatwe.Przy okazji kupna Pani z obsługi blondynka zaproponowała biżuterię która by pasowała do zegarka.Dla mnie strzał w 10,ponieważ biżuteria bardzo mi się spodobała i kupiłam ją :)Oby więcej takich sprzedawców-bardzo polecam.

kamil

NIE POLECAM. Oddalem dwa zegarki na wymiane bateri ktore byly w perfekycjnym stanie a dostalem z PORYSOWANYMI szkielkami ! Pytam sie ich czemu szkla sa porysowane teraz, a oni ze to niemozliwe to nie my... zenada.

Zostaw opinię o Kuck Zegarki Biżuteria Sp.j. - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuck Zegarki Biżuteria Sp.j.