P.P.U.H. ATS Studio Tomasz Stępień

Polecam pełen profesjonalizm kontakt miły szybka realizacja punktualność na 6

młoda 2015 Tarnów

Polecam tą Firmę

bozena g

Ja czekam już prawie rok na fotoksiażki ze ślubu od 14 września 2013r do dzisiaj tj 19 sierpnia 2014r. Właściciel nie odbiera telefonu i nie odpowiada na sms-y . Dodam ze zapłaciłam całość za usługę już we wrześniu 2013 r. CHYBA OSZUKANYCH OSÓB JEST WIĘCEJ.

EDYTA
@bozena g 19.08.2014, 19:37

NIE WSZYSCY SĄ TACY JAK TY BOŻENA NIE PRZESADZAJ Z TYM KOMENTARZEM FIRMA WIARYGODNA NA 1000% ALE U CIEBIE I U MLODEGO CO PO ZAGRANICY W GŁOWIE NIE TAK

młoda2013

Gość jest niepoważny od roku czekamy na zdjęcia ślubne i nic zero kontaktu z typem!!! Totalne zlanie tematu.NIGDY WIĘCEJ!!!

Justik

Polecam w 100%

Krzysiek

Firma Godna polecenia bardzo miła atmosfera znajomość tematu na 6 miło ślicznie i profesjonalnie

młoda 2012

Polecam tą firmę pełen profesjonalizm i precyzja

Zostaw opinię o P.P.U.H. ATS Studio Tomasz Stępień - Łąka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. ATS Studio Tomasz Stępień