Converto Maciej Jurczak

Nowy sącz

Opinie o Converto Maciej Jurczak

Converto

Widzę, że konkurencja się postarała. Szkoda, że w po czasie gdy firma została zawieszona a właściciel wyjechał na stałe do USA. Mam nadzieję, że czytający potrafią zauważyć czas wrzucenia komentarzy i podobną ich treść. Wszystkie komentarze napisane w 3tyg i są kłamstwem. Sprzęt był w tym czasie najnowszy i firma jako pierwsza na rynku lokalnym wypalała blueray. A kłamanie pisząc, że ktoś jest chamski i pije alkohol podlega wszczęcia postępowania sądowego o bezpodstawne pomówienia i zniesławienie.

maxvideo

Nie polecam wspolpracy z tym panem,jest do niczego,stary sprzet,fatalna jakosc ,zero profesjonalizmu,pije w czasie pracy,jest agresywny i wyzywa jak sie mu uwage zwroci,najgorsza firma na swiecie ,nie i jeszcze raz nie polecam

zawiedziony klient

NIE polecam tego kamerzysty,nie potrafi nawet dobrze trzymac kamery,nic nie potrafui,masakryczne nieporozumienie,jest 1000 lepszych firm,to jest najgorsza firma z jaka sie spotkalem,dno i fuszrtka

niezadowolony klient

Najgorsza firma jaka znam,brak profesjonalizmu,jedno wielki chamstwo oszustwo,pan pije przy pracy,masakra ,NIE polecam,nie nie i jeszcze raz nie

slubowisko.pl

Bardzo zalujemy ze zatrudnilismy ta firme do skamerowania naszych wystepow,cos okropnego,brak nie tylko profesjonalizmu ale i samych umiejetnosci,zal o tym wspominac,starata czasu i poieniedzy,pan sie ma za niewiadomo jakiego filmoca a jest zwyklym podrzednym kamerzysta ze starym sprzetem,a do tego arogant i pijaczyna,nie polecam

pan mlody

Ostrzegam prosze nie zamawiac uslugi w firmie converto,bardzo zly wykonawca,pan lubi popijak przy pracy,jest niegrzeczny i arogancki,jestem do dzis w szoku a od slubu minelo juz pol roku,nie polecam

panna mloda

Koszmarny ,zly wybor ,dno,najgorsza firma jaka w zyciu zatrudnilam,nie polecam,radze omijak tego pana z daleka,

wesela w nowym saczu

Fatalny kamerzysta ,sprzet stary i nie profesjonalny,bierze zaliczke i zapada sie pod ziemie,oszust,dno ,NIE POLECAM,najgorsza firma swiata

Zostaw opinię o Converto Maciej Jurczak - Nowy sącz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Converto Maciej Jurczak