Weddmedia Video Solutions

Wrocław

Opinie o Weddmedia Video Solutions

Kasia i Adam

Na ślubie , weselu jest niewidoczny ! dla nas ogromny atut !i plus ! nikt nie czuł się skrępowany ! Nas kamerował Artur - miły , słowny ,terminowy - 100% profesjonalizm! Naprawdę polecamy !

Radek

Jeden z naszych wyjątkowych i najważniejszych dni został nagrany i to w jaki sposób.. Jesteśmy bardzo zadowoleni polecamy wszystkim parom planującym ślub.

Kasia
@Radek 03.07.2014 15:31

Firmę Weddmedia poznaliśmy na weselu naszych przyjaciół, po obejrzeniu ich filmu nie mieliśmy wątpliwości, komu chcemy powierzyć uwiecznienie najważniejszego dnia w naszym życiu. Nie zawiedliśmy się i z czystym sumieniem polecamy każdej parze, która stoi przed wyborem :) Szczególnie doceniamy wyrozumiałość i cierpliwość Artura dla naszych fanaberii i zachcianek ;) Jego podejście do realizacji filmu sprawia, że jest on taki jaki sobie wymarzyliśmy :) Dziękujemy i życzymy Wam powodzenia :*

Zostaw opinię o Weddmedia Video Solutions - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weddmedia Video Solutions