MKM Studio Foto-Wideofilmowanie Maciej Maniewski

Zduńska wola

Opinie o MKM Studio Foto-Wideofilmowanie Maciej Maniewski

Monika

Firma MKM Studio nagrywała nasze wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni z filmu i serdecznie polecamy wszystkim. Monika i Krzysiek

Anna

Witam, nie polecam wcale firmy MKM Studio. Pan bardzo wygadany, podczas rozmowy wstępnej nie daje dojść do słowa i nie sucha o co klient go prosi- kamerował moje wesele i kilka razy płyta musiała wrócić do poprawki. Niestety czas oczekiwania na płytę przechodzi ludzkie pojęcie dużo za długo.

Zostaw opinię o MKM Studio Foto-Wideofilmowanie Maciej Maniewski - Zduńska wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MKM Studio Foto-Wideofilmowanie Maciej Maniewski