IdMultimedia Wideo Filmowanie

Opinie o IdMultimedia Wideo Filmowanie

Kiki

Pełna profeska, młodzi uśmiechnięci ludzie ze świetnymi pomysłami. Gorąco polecamy :)

Anula

Doskonała firma, super usługa i świetny zespół (Przemek, Darek, Łukasz). Dzięki za pomoc przy welonie i mankietach :). Było fajnie i z uśmiecham. Dziękujemy. Jak to pisał ktoś poprzednio na 5 gwiazdek pełne 6 :). Korzystajcie bo naprawdę warto...

Martyna

Wszystko było bardzo profesjonalnie i przyjemnie. Polecamy!!!

Ania

Polecamy, było fajnie, zabawnie i profesjonalnie :)

Daria

Nasze wesele i ślub obsługiwała firma idmultimedia. Zamówiliśmy usługę aparatami. Miało być 2 kamerzystów było aż 4 :) film wyszedł rewelacyjnie, mamy zarejestrowane wszystko co chcieliśmy. Film jest bardzo ostry, kolorowy i bosko zmontowany :) Polecam, polecam, polecam Daria i Robert

Zostaw opinię o IdMultimedia Wideo Filmowanie - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IdMultimedia Wideo Filmowanie