Kontekst A. i Z. Towarek S.C. Agnieszka Towarek, Zbigniew Towarek

Opinie o Kontekst A. i Z. Towarek S.C. Agnieszka Towarek, Zbigniew Towarek

deww

wszystko ok, polecam

Spencer

Potrzebne mi było tłumaczenie z pl na ang. Okazało się ze w tłumaczeniu było b.duzo błędów. Bardzo nieprofesjonalnie firma nie polecam.

klient

Robiłem tłumaczenie w tej firmie. Z języka polskiego na duński. nIe dość że cena masakryczna to jeszcze pełno błędów i miałem nieprzyjemności w banku z powodu pieczątki. Pani nieuprzejma a ten pan jeszcze bardziej. Nie zwrócili mi pieniędzy. W radomiu nie ma dobrego biura tłumaczęć niestety!!!

sie ma

zbych
@sie ma 03.07.2014, 10:42
pracować z państwm (usunięte przez administratora) to jakaś pomyłka....omijać z daleka, wymagania bardzio duże ale płaca marna....

piąte, nie kradnij

Zostaw opinię o Kontekst A. i Z. Towarek S.C. Agnieszka Towarek, Zbigniew Towarek - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kontekst A. i Z. Towarek S.C. Agnieszka Towarek, Zbigniew Towarek