Office Service S.C. Teresa Hauser Bogusława Skiba

Poznań

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Office Service S.C. Teresa Hauser Bogusława Skiba

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Office Service S.C. Teresa Hauser Bogusława Skiba

Marcin

Korzystam z usług tej firmy od początków jej istnienia i żadnego Piotrka nigdy tam nie było... W każdym razie - przez większość mojej współpracy z Office Service nie miałem żadnych zastrzeżeń co do jakości oferowanych usług, niestety ostatnio się to zmieniło (od grudnia 2010). Nieprofesjonalni ludzie, problemy z szybkością obsługi, brak podstawowej (!) umiejętności wystawienia porządnie faktury - robią to z bardzo dużym opóźnieniem (fakturę za grudzień dostałem w połowie stycznia i do tego była błędna, musiała być korygowana). Pani manager nieogarnięta, nie umie prostych rzeczy. Jeśli pracownicy traktowani są tak, jak klienci, to nie życzę nikomu pracy w takim miejscu.

niezadowolona

A ty kolego Piotrze, nie polecaj ludziom tej firmy skoro nigdy w niej nie pracowałeś. Posty na zlecenie to żenada. Ktoś przez ciebie wdepnie w to [usunięte przez moderatora] i potem będzie żałował, bo na pewno go oszukają.

niezadowolona

Nikomu nie polecam tej firmy!!! [usunięte przez moderatora]. Nie można doprosić się podstawowe rzeczy. tj umowa o pracę, obiecana premia itp. Jeśli ktoś dobrze wchodzi bez wazeliny to na pewno będzie zadowolony z tej pracy, ale jeśli ktoś się szanuje i nie pozwala się traktować jak śmiecia to odradzam. W życiu nie pracowałam w tak beznadziejnej firmie. Pracownik jest tam traktowany jak [usunięte przez moderatora], zero szacunku.

Zostaw opinię o Office Service S.C. Teresa Hauser Bogusława Skiba - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Office Service S.C. Teresa Hauser Bogusława Skiba