Nitek Robert Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego

Sochaczew

Opinie o Nitek Robert Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego

Jarek28518

Jako diagnosta samochodowy stwierdzam,że rewalacji nie ma.

Ela_B

Jako nauczycielka języka obcego z Mazowsza z prawie 30-letnim doświadczeniem mogę powiedzieć, że nie widziałam nigdy tak rzetelnych, skrupulatnych i dokładnych przekładów jak od Nitka z Sochaczewa. Usługi drogie, jednak jakość zdecydowanie najlepsza. Konkretna cena i konkretne tłumaczenie. Został już sam w Sochaczewie, przynajmniej się szanuje

Aro

jak w Ożarowie rejestrowałem samochód z Rajchu i była kolejka , to babki za okienkiem sprawdzały wszystkie tłumaczenia innych tłumaczy. Jak babka zobaczyła że tłumaczenie od Nitka z Sochaczewa to nawet nie sprawdziła numeru VIN. Albo ma chody w wydziale komunikacji albo jest tak dobry , że go nawet nie sprawdzają.

trans

(usunięte przez administratora) jako tłumacz w swojej branży zdecydowanie najlepszy, dlatego ciągle zajęty i nieuchwytny. Słyszałem osobiście jak rozwalał przez telefon BAG-owca , a chodziło o 830 euro no i oczywiście załatwił temat pozytywnie.(usunięte przez administratora). Dobry jest koleś i zna się na tych sztuczkach telefonicznych z Niemcami

Zostaw opinię o Nitek Robert Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego - Sochaczew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nitek Robert Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego