Machnik Henryk Tłumacz Technicznego Języka Włoskiego

Katowice

Opinie o Machnik Henryk Tłumacz Technicznego Języka Włoskiego

Kowalski

Pan Machnik nie zatrudnia pracowników, za to jego można wynająć na kilkudniowe tłumaczenia podczas szkoleń technicznych prowadzonych przez Włochów w Polsce.

Olga

Miałam okazje korzystać z usług Pana Henryka. Jest to rzetelny tłumacz włoskiego w Katowice, kursy z moim zleceniem były zrobione na czas i bez większych poprawek. Napewno skorzystam z usług tej firmy w przyszłości(usunięte przez administratora)

BT

Pan Machnik jest tłumaczem freelancerem i nie zatrudnia pracowników. Więcej informacji o nim znajduje się na stronie http://www.polacco.traduzioni.pl

Zostaw opinię o Machnik Henryk Tłumacz Technicznego Języka Włoskiego - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Machnik Henryk Tłumacz Technicznego Języka Włoskiego