Biuro Tłumaczeń Busy B Translations Sp. z o.o.

Opinie o Biuro Tłumaczeń Busy B Translations Sp. z o.o.

Translator

Zdecydowanie odradzam! Sama sprawdziłam - jest to forma wirtualna. Stawki na poziomie poniżej 50% rynkowych dla tłumaczy, brak jakichkolwioek procedur i weryfikacji jakości. Większość zleceń to poprawianie tłumaczeń maszynowych z Googla. Praca tylko dla zdesperowanych studentów pierwszego roku - bez możliwości zdobycia doświadczenia.

Tłumacz

Poniżej wszelkiej krytyki. Pensja dla etatowych tłumaczy niższa od minimalnej krajowej, tłumacze bez doświadczenia są zmuszani do zajmowania się tekstami ze wszystkich, również specjalistycznych dziedzin, a weryfikacji ich pracy właściwie brak. Zdecydowanie odradzam!

mike

Gorąco polecam, bardzo dobry pracodawca, płatność zawsze na czas, żadnych problemów, miła atmosfera!

ceres

pracowałam, nie polecam.

Zostaw opinię o Biuro Tłumaczeń Busy B Translations Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Tłumaczeń Busy B Translations Sp. z o.o.