Vds Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Szarek

Oleśnica

Opinie o Vds Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Szarek

Wojtek

Oczywiscie chodzi nam o firme Services Global ulica Lesna 20 wBalicach prosze nice mylic z innymi firmami ta firma zajmuje sie sprzataniem sprzedarza podrobionych mebli I trefne monitoringi

Agata

Ta Firma okradla!!!ludzi na tribe pieniadze niby dziala trzynascie lat ale to sciema prosze zobaczyc na strone Services Global firma Katarzyna Szarek.ta kobieta a zarzuty na duza skale wiec ludzie uwazajcie zeby was nie spotkalo to co nas !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Vds Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Szarek - Oleśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vds Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Katarzyna Szarek