Sat TV-Banaszek Salon Sprzedaży Renata i Zbigniew Banaszek

Mrągowo

Opinie o Sat TV-Banaszek Salon Sprzedaży Renata i Zbigniew Banaszek

Yahu

Jak u Gargamela na bagnach. Dość długo pracowałem za mniej niż najniższa krajowa bez umowy o pracę, ale sporo można się było nauczyć. Jak ktoś chce to na staż polecam (jeśli będziesz chciał się uczyć). Jako były zatrudniony na czarno nie polecam... prawie dwa lata w plecy:/ Jako praktykant polecam.

Jaka atmosfera pracy panuje w firmie Sat TV-Banaszek Salon Sprzedaży Renata i Zbigniew Banaszek? Czekamy na twój komentarz.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Sat TV-Banaszek Salon Sprzedaży Renata i Zbigniew Banaszek - Mrągowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sat TV-Banaszek Salon Sprzedaży Renata i Zbigniew Banaszek