eMgrand Sp. z o.o. Sklep Era

Rybnik

Opinie o eMgrand Sp. z o.o. Sklep Era

joanna2

no i ktoś powiedział prawdę i gitara

uprzejmy

Robota w firmie eMgrand może i jest spoko, pod warunkiem że jest zgrana ekipa i dobrze sprzedaje. Tam gdzie się nie sprzedaje wymienia się całkowicie ekipę, co bardzo rzadko przynosi efekt, wszystko zależy od miejsca i czasu. W każdym razie w przypadku kiedy będą zamykać salon w którym przyjdzie Wam pracować, to nie spodziewajcie się że ktokolwiek Wam o tym powie, będą milczeć do samego końca, wykręcając się coraz to dziwnymi stwierdzeniami. Szefowie są wymagający, to fakt sami pracują w firmie,są wymagający, co innego pseudo koordynator mianowany przez nich niejaki [usunięte przez moderatora], któremu wydaje się że wszystkie rozumy pozjadał. Jednak nie zdziw się kiedy

Zostaw opinię o eMgrand Sp. z o.o. Sklep Era - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eMgrand Sp. z o.o. Sklep Era