Voltarus Krzysztof Leśniak

Łobez

Opinie o Voltarus Krzysztof Leśniak

cos tam

wciska ludziom ciemnotę bo wie ze sie nikt na tym nie zna a kumplowi wcisnął używany uszkodzony dysk twardy mówiąc ze jest nowy i za 250zł

michal

Jak wyżej - brak towaru, brak pieniędzy, brak kontaktu...

Kupiec

[usunięte przez moderatora] . Nie wysyłają zakupionego towaru. Leśniak nie odesłał również pieniędzy. Zostaje prokuratura

oszukany

po kupnie brak pieniedzy i towaru :(

cnk

Nie wysyłają zakupionego przedmiotu [usunięte przez moderatora] w firmie armagedon,kadra chora, baza danych padła, problem z kurierami, przenoszenie magazynu i wiele innych sytuacji jakimi kryje się sprzedawca. NIE POLECAM

emil

[usunięte przez moderatora] Kto może, niech omija szerokim łukiem.

Kadaj

Nie polecam. [usunięte przez moderatora] - brak towaru - brak pieniędzy. Kłamią że towar został wysłany kurierem a numeru nadania to już nie posiadają.

xorgh

[usunięte przez moderatora] , wystawiają towar na allegro. Oczekiwanie na wysyłkę ponad 2 miesiące brak towaru, pieniędzy oraz 0 kontaktu, unikajcie jeśli możecie.

Zostaw opinię o Voltarus Krzysztof Leśniak - Łobez

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voltarus Krzysztof Leśniak