Hoffman Krzysztof Radca Prawny

Chojnice

Hoffman Krzysztof Radca Prawny

Opinie o Hoffman Krzysztof Radca Prawny

damianer

Chciałem skorzystać z pomocy doświadczonych radców prawnych. W parze ze stażem pracy idzie często doświadczenie. Niestety nie tym razem.

Klient

Nie polecam. Współpraca bardzo mnie zawiodła, a sprawa została przeprowadzona nierzetelnie.

Zostaw opinię o Hoffman Krzysztof Radca Prawny - Chojnice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoffman Krzysztof Radca Prawny