Anna Błach Kancelaria Prawna

Opinie o Anna Błach Kancelaria Prawna

Marek

Nie polecam!! Pani Mecenas umie tylko walczyc alw o kase dla siebie,los czlowieka jej nie interesuje,w ogole nie ma z nia kontaktu tylko z dwiema pozostalymi,ktore sa na miejscu w kacelarii!Ta gruba tylko kontaktuje sie z czlowiekiem bo Pani mecenas nie raczy!! Nie polecam

Marek

Polecam tego adwokata do spraw o zasiedzenie nieruchomości. Zmieniałem 2 razy adwokatów aż w końcu wygrała mi ta pani adwokat w II instancji sprawę.

don pedro

nie ze swojej winy popadłem w długi :( we frankach no i pani adwokat zrobiła mi upadłość pozbyłem się całego długu i domu który kupiłem na kredyt a który teraz był wart połowę tego co miałem spłacić dziękuję bo juz mi chyba tylko zostawał wyjazd do AAustralii

Justyna Kowalczyk

Adwokat Anna Błach prowadziła moje sprawy o rozwód i podział majątku po rozwodzie. Jestem zadowolona. Pani adwokat zaangażowała się w moją sprawę i szybko ją zakończyła pomyślnie dla mnie. POLECAM

KL

Zdecydowanie nie polecam. Analiza przeprowadzona nierzetelnie, szanowna Pani po przesłaniu lakonicznych odpowiedzi nie znalazła czasu ani ochoty na wyjaśnienia a jedynie zaproponowała wystawienie kolejnej faktury, strasznie to naciągane.

Zostaw opinię o Anna Błach Kancelaria Prawna - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Anna Błach Kancelaria Prawna