MTTK S.C. Kancelaria Radców Prawnych Magdalena Tłoczek Tomasz A. Kuśmierek

Bełchatów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

MTTK S.C. Kancelaria Radców Prawnych Magdalena Tłoczek Tomasz A. Kuśmierek
0 0 6 1

Opinie o MTTK S.C. Kancelaria Radców Prawnych Magdalena Tłoczek Tomasz A. Kuśmierek

Niezadowolony

Pan mecenas Kuśmierek nierzetelny należy omijać go i jego kancelarię głębokim łukiem. Wiele obiecywał do momentu otrzymania honorarium, a później nie było z nim żadnego kontaktu. Rozmawiałem jedynie z bardzo niesympatyczną Panią sekretarką. Na sprawie nie załączył istotnego dowodu i bywało, że wysyłam zupełnie nie przygotowanych zastępców, którzy doczytywali w trakcie sprawy. Nie polecam.

admin

Jak wygląda rekrutacja w firmie MTTK S.C. Kancelaria Radców Prawnych Magdalena Tłoczek Tomasz A. Kuśmierek? Wiecie z ilu etapów się składa i czy ciężko się do nich dostać? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o MTTK S.C. Kancelaria Radców Prawnych Magdalena Tłoczek Tomasz A. Kuśmierek - Bełchatów

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTTK S.C. Kancelaria Radców Prawnych Magdalena Tłoczek Tomasz A. Kuśmierek