Profesja.pl Portal Pracy

Opinie o Profesja.pl Portal Pracy

dar

Uwaga na oszustów. Te 330 wyłudzili i odemnie. Też idę na policję

Fak profesja

Ode mnie wyłudzili 330 pln za rzekomy pierwszy tydzień mieszkania we Frankfurcie a w dniu rzekomego wyjazdu nikt się do mnie nie odezwał! Wczoraj poszedłem na policje zgłosić całą sprawę,nawet jeśli nie odzyskam kasy to zrobiłem to żeby to frajerstwo nie oszukało więcej ludzi

slodka

Agencja pracy Profesja ma gdzies ludzi, nie odbiera tel jak pracownicy dzwoniado nich. Wyplaty sa na czas na 10- tego ale nie tyle jak trzeba. Zamiast jakas babka przyjechac do zakladu w ktorym pracuje to maja gdzies, glupa robia za nie wiedzialy ze z ukraincami sie pracuje i ze zamiast 8 godzin pracujemy 7,5h. Na rozmowie bylo 13 osob a juz jezdzi 5 plus kierowca

gosc

Jesli przy probie aplikacji przekierowywuje od razu na serwery platne (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Profesja.pl Portal Pracy - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profesja.pl Portal Pracy