Opinie o Personal Partners Europe Sp. z o.o. w Katowice

Personal Partners Europe Sp. z o.o.
counter
Luidzi Nowy wpis

Jakoś dawno nikt nie pisał a ja liczyłem , że dowiem sie coś o bieżącej sytuacji, czy warto startować?

Daniel Nowy wpis

Witam był ktoś w tej firmie można wiedzieć jak wyglada praca? Przy czy jakie zarobi i czy można wyjechać z dziewczyna ?

Iwona Nowy wpis

@Tomek, jak konkretnie oceniłbyś początek swojej współpracy z Personal Partners Europe? Jak opisałbyś atmosferę i warunki zatrudnienia w oparciu, o które pracujesz z tą firmą? Zachęcam Cię do podzielenia się tymi kwestiami z użytkownikami, którzy interesują się tym pracodawcą pod kątem zatrudnienia.

matrix

patologia i do tego na pieniądze tną ostro

Tomek Nowy wpis
@matrix

Możesz coś więcej o tej firmie napisać? Pracuje od niedawna w Pijnacker i raczej problemow jak narazie z ta firma nie mam.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Są na forum jacyś aktualni pracownicy Personal Partners Europe Sp. z o.o., którzy mogliby odpowiedzieć na pytania innych użytkowników na forum?

monia

warunki mieszkaniowe tragedia ,szukaja naiwnych .

Bonzaj
@monia

Możesz coś więcej o tych warunkach napisać, zamierzam wyjechać w przyszłym tyg do Pijnacker

angel

firma jak każda ale sa problemy z poprawieniem solarisów no i nie zgłaszają chorobowego do UWV i oszukują na wypłaceniu kasy która ci się należy za chorobowe no i w biurze nikogo niema bo cały czas mają spotkania haha i wiecznie polski kordynator czasu nie ma bo jest strasznie zapracowany siedzeniem na fc

Bonzaj
@angel

Co to FC? Pracowałaś(es) w Emmen czy Pijnacker .?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Personal Partners Europe Sp. z o.o.?

Arczi

Ma ktoś jakieś opinie na temat tej firmy? proszę o opinie

adam78

witan jaka jest firma Personal Partners

Zostaw merytoryczną opinię o Personal Partners Europe Sp. z o.o. - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Personal Partners Europe Sp. z o.o.