Kargos S.C. Agencja Pracy Tymczasowej Karolina Łęska i Małgorzata Górska

Głogów

Opinie o Kargos S.C. Agencja Pracy Tymczasowej Karolina Łęska i Małgorzata Górska

jadzia12

ja jeździłam z firmy Kargos prawie przez 3 lata, nigdy nie było problemu z pieniędzmi- zawsze były do 12 na czas. Pani od spraw kadrowych mila i zawsze dzwoniła czy się dojechało i czy wszystko ok. Nie mogę powiedzieć złego słowa na tą firmę- jedyne co- stawki maja małe ale i tak większe niż inne agencje z Głogowa. POLECAM !

mukuritka65

firma nie dba o swoich pracownikow,sa pozostawieni wylacznie sobie, wyplaty sa wysylane nieregularnie,kontakt zerowy, brak ubezpieczenia lub jest z opuznieniem, wszelkie problemy z podopiecznymi sa zbywane, molestowanie przez pacjentow to nic strasznego dla firmy, koordynatorka nie pomaga pracownikom ani firma, tu tylko firma liczy swoje zyski a pracownicy nie maja zadnych podwyzek, Ta firma to widmo...nie radze pracowac z ta firma.

Zostaw opinię o Kargos S.C. Agencja Pracy Tymczasowej Karolina Łęska i Małgorzata Górska - Głogów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kargos S.C. Agencja Pracy Tymczasowej Karolina Łęska i Małgorzata Górska