Interland Hanna Czerniawska

Gdynia

Opinie o Interland Hanna Czerniawska

Andzej Szatny

Patologia,aroganstwo,wyzysk do domena tego naganiacza hania ostro wie jak nagonic swoich na mine i zapomnijcie o wypłatach w zamian zato spisz w kurniku po 8 osób na 8 m2 pokuj wiec jakktos miał cieszkie dziecinstwo to wsamras dla niego ,wyjechałem do islandji i wystarczy mi interlad i proventus., bo interland wysyła pracowników do provetusa w provetusie jest zatrudniona niejaka ola karwowska( taka qurwa codzienie w tych samych w obcisłych gaciach smierdzących siedzi z daleka widac ze menda z wstrentną gęmbą ), siedzi w biurze i robi lody szefom ona najwiencej oszukuje i okrada dla provetusa z rekjavika i ma wolną renke od szefa ktury natym robi kokosy) ,wiele osób nie dostało wynagrodzenia , ostro okradają polaczki polaków .bez odbioru

jurek121212

Chciwi falszywi ludzie. Proponuja nauke niemieckiego i prace w niemczech. Z pracy nici i wyludzaja pieniadze za pseudo kurs. walek oszustwo szczerze odradzam.

mm

ostrzegam wszystkich przed podjęciem pracy u tej pani oszuści nielojalna pani Czerniawska nie polecam nikomu tej firmy

Zostaw opinię o Interland Hanna Czerniawska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Interland Hanna Czerniawska