Euro Partner Karolina Czepek

Toruń

Opinie o Euro Partner Karolina Czepek

....

Nie jedzcie przez ta firme bo to (usunięte przez administratora) Wszyscy na was zarobia tylko nie ci co pracuja i placa za mieszkania. Szkoda czasu i nerwow.

Ipomea

Witam. Mało opinii o tej firmie w internecie, praktycznie wcale. Wybieram się do tej firmy w Olsztynie z zamiarem podjęcia pracy za granicą. Nie wiem co mnie spotka więc proszę o opinię osób, którzy wyjeżdżali z tą firmą. Wiem, że jej oddział znajduje się także w Toruniu. Z góry powiem, że bywałam już za granicą i znam rzeczywistość także nie oczekuję willi do mieszkania i jakichś rajskich zarobków. Najbardziej oczekuję od firmy uczciwości co do wypłacania pieniędzy i pracowania w odpowiednim (dającym zarobić) wymiarze godzin. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

xxx

Euro-Partner to posrednik firmy Ab job. (usunięte przez administratora)nie polecam w Toruniu podpiszecie umowe która jest nie ważna bo w Holandii bedziecie musieli podpisac drugą i nawet nie dostaniecie kopi. Pracowałem przez ta firme i nie potrafia zapewnic pracy nawet na dwa tygodnie , nigdy nie mialem 38 tylko około 30. Apeluje do wszystkich żeby nie dali sie nabrac bo tylko straca czas i pieńiadze. A ten poprzedni wis zapewne umiesciła Pani z biura

Zostaw opinię o Euro Partner Karolina Czepek - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro Partner Karolina Czepek