Connecting Europe Sp. z o.o.

Sanok

Opinie o Connecting Europe Sp. z o.o.

gorzka

byłam na kwiatkach , nie polecam przez telefon pani z sanoka obiecuje złote góry a na miejscu się okazuje porażka, tygodniówek nie ma tylko miesięczne, wakacyjnego i urlpowego brak, a i na wypłate sie czeka 6tygodni tzn w 5tym tygodniu pracy dostajesz solaris zbiorczy a za tydzień dopiero wypłata, a jak są godziny to różnie raz 35 raz 42 ale nie płacą nadgodzin tylko ci zabierają np z tych 42 dodają do tego tygodnia co masz mniej żeby ci wszystkie wychodziły po normalnej stawce! manipulanci i nic więcej, a rolnik u którego się pracuje ma to w dupie także nie polecam tej firmy

ROBERT

Dno, i kilka metrów mułu , warunki mieszkaniowe katastrofalne , wypłaty miesięczne , praca zazwyczaj po kilka dni w tygodniu a zdarza się że i cały tydzień trzeba siedzieć na domku. Polecam nie wiem komu , może Białorusinom .

Gosicka

hejka może ktoś odświeży temat jakie warunki teraz są w connectingu? proszę o wszelkie opinie, za każdą będę wdzięczna

LOL!
@Ostrzegaczka- Spluwaczka 26.01.2017 11:14
hahahaha to łukasz chyba ty tyle zarabiasz bo jesteś tam koordynatorę * mi wyszło 5,8 netto, agencja kpi sobie z ludzi może kto...

Jestem koordynatorĘ :D Buahahah :d.

Ostrzegaczka- Spluwaczka
@LOL! 26.01.2017 11:18
Jestem koordynatorĘ :D Buahahah :d.

tak to ę to celowy zapis :-D

taka jedna

Polecam tą firmę, kiedyś korzystałam z jej usług.. :)

lajcik

mam takie pytanie załozyliscie mi konto w rabobanku nie mam jak wyjechadz go zamknac czy wy w tym tez mozecie pomuc bo wiem ze odsetki i nie tylko tam moze rosnąć napiszcie co i jak

Zostaw opinię o Connecting Europe Sp. z o.o. - Sanok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Connecting Europe Sp. z o.o.