Grupa Doradcza Profesja S.C. Piotr Gunia Grzegorz Balak

Kraków

Opinie o Grupa Doradcza Profesja S.C. Piotr Gunia Grzegorz Balak

Tamara

Wspaniałe doradztwo personalne. Pracownicy są wykwalifikowani posiadają dużą wiedzę z zakresu selekcji kadr, polecam.

tina

Jestem bardzo zadowolona z tego biura. Dzięki nim mój narzeczony wyjechał do pracy do Niemiec i zarobił na nasze wesele.

Paweł

Ja również jestem zadowolony, przedstawiono mi sporo ofert pracy,w tym w Niemczech. Pracownicy bardzo pomocni i mili . Tak zwyczajnie po ludzku zaangażowani w niesienie pomocy innym. Polecam

Andrzej

Witam wszystkich, moje doświadczenia z firmą Profesja należ zdecydowanie do przyjemnych. Niejednokrotnie pomagali mi w znalezieniu pracy. Sytuacja na rynku pracy jest dość trudna, a moje kwalifikacje nie za wysokie. Dzięki jednak ofertom z tego biura mogłem się gdzieś zaczepić i trochę dorobić. Chociażby prace sezonowe. Kontakt z biurem uważam za przyjazny i profesjonalny. Zainteresowanym mogę polecić tego pośrednika

Zostaw opinię o Grupa Doradcza Profesja S.C. Piotr Gunia Grzegorz Balak - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Doradcza Profesja S.C. Piotr Gunia Grzegorz Balak