Opinie o Grupa Doradcza Profesja s.c. Piotr Gunia Grzegorz Balak w Kraków

0 0 5 5 1
Administrator Nowy wpis

Czy są jakieś zmiany w Grupa Doradcza Profesja S.C. Piotr Gunia Grzegorz Balak? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w przedsiębiorstwie.

Tamara Nowy wpis

Wspaniałe doradztwo personalne. Pracownicy są wykwalifikowani posiadają dużą wiedzę z zakresu selekcji kadr, polecam.

tina Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z tego biura. Dzięki nim mój narzeczony wyjechał do pracy do Niemiec i zarobił na nasze wesele.

Paweł Nowy wpis

Ja również jestem zadowolony, przedstawiono mi sporo ofert pracy,w tym w Niemczech. Pracownicy bardzo pomocni i mili . Tak zwyczajnie po ludzku zaangażowani w niesienie pomocy innym. Polecam

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Andrzej

Witam wszystkich, moje doświadczenia z firmą Profesja należ zdecydowanie do przyjemnych. Niejednokrotnie pomagali mi w znalezieniu pracy. Sytuacja na rynku pracy jest dość trudna, a moje kwalifikacje nie za wysokie. Dzięki jednak ofertom z tego biura mogłem się gdzieś zaczepić i trochę dorobić. Chociażby prace sezonowe. Kontakt z biurem uważam za przyjazny i profesjonalny. Zainteresowanym mogę polecić tego pośrednika

TakNie

Zostaw opinię o Grupa Doradcza Profesja s.c. Piotr Gunia Grzegorz Balak - Kraków

Chcę opublikować:

• Juliusza Lea 114
    30-133 Kraków
  • NIP: 6772289587 REGON: 120456537
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie