Piechota Leszek i Dorota Wyrób Trumien

Wschowa

Opinie o Piechota Leszek i Dorota Wyrób Trumien

zdegustowana

Odradzam korzystanie z usług firmy Piechota. W 2017 wynajęliśmy firmę Piechota (FP) - brak umowy - deklarowali załatwienie sprawy w 5 dni do tygodnia, trwało 5 tygodni - koszty wzrosły o 2k pln na co FP nie wystawiła faktury - grozili nieprzekazaniem ciała, jeśli ww płatność nie zostałaby uregulowana na prywatne konto właściciela FP - brak oryginałów dokumentów (czyli brak możliwości zorganizowania pogrzebu) - słaby kontakt - nie odpowiadali na większość zapytań

Dariusz

Zdecydowaliśmy się skorzystać z usług firmy pana Leszka Piechoty i z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę innym. Sam właściciel wykazał się dużym zaangażowaniem przy organizacji transportu mojego zmarłego brata z Anglii do Polski. Wszystko przebiegło sprawnie i profesjonalnie, jestem wdzięczny za udzielną pomoc. Dariusz z rodziną.

Zniesmaczona

Przyglądajcie się jak wybieracie "produkty" Najlepiej żeby pójść z kimś kto podejdzie bez emocji. Wydaje mi się że nieźle na nieszczęściu innych dobrze kroją

Zostaw opinię o Piechota Leszek i Dorota Wyrób Trumien - Wschowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piechota Leszek i Dorota Wyrób Trumien