Budkowski Krzysztof Zakład Pogrzebowy

Mrozy

Opinie o Budkowski Krzysztof Zakład Pogrzebowy

nina

[usunięte przez moderatora] ten mały który zasypuje grób ma jeszcze kurtkę z diabłem na plecach, to niedopuszczalne ! że kler z tym nic nie zrobi, tylko potrafią sie przewracać pod stołami klechy.

KOPARA

No firma Budkowski dobra jest , szypko sprafnie tylko żeby nie ten trol co zasypuje dołek w kurtce z napisem death, zmienić mu ubiór trzeba, a i zastanowić się nad MONOPOLEM NA KOPANIE NA CMENTARZU W MROZACH !.

mirek łopata

oj tak tak, budek nawet wzrokiem was zmierzy, a tak na poważnie , profesjonalnie ,i na poziomie, polecam

Zostaw opinię o Budkowski Krzysztof Zakład Pogrzebowy - Mrozy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budkowski Krzysztof Zakład Pogrzebowy