Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy)

Poznań

Opinie o Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy)

Kerot

ogłoszeń o pracę swojego czasu było sporo, ja zaczynałem w komputroniku pracę z handlu i w sumie pracę w salonie jako że menadżer był bardzo OK wspominam dobrze, fajna atmosfera i na pewno na plus że można było u nich zacząć bez większego doświadczenia

arko

jako klient mogę ocenić tylko pozytywnie poniewaz mają chyba najlepszy wybór sprzęt na rynku i zawsze towar jest szybko u mnie po zamówieniu, a czas sobie cenię

anterr

Firma solidna, stabilna, od lat na rynku, z dobrą ofertą, dużą ilością salonów etc, bez zarzutu!

Słowa kojarzące się z Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy): Najbardziej nie podobało mi się w Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy):

Zostaw opinię o Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy)