Mieczysław Brusiło Arka Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Adres: Bardzka 80, 50-517 Wrocław

NIP: 8990011626 REGON: 930610106

Mieczysław Brusiło Arka Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Opinie o Mieczysław Brusiło Arka Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy

Nie ma zbyt wielu komentarzy o Mieczysław Brusiło Arka Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy w mieście Wrocław. Czy ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi spostrzeżeniami?

Zostaw opinię o Mieczysław Brusiło Arka Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mieczysław Brusiło Arka Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy