Opinie o Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski w Kołobrzeg

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski w Kołobrzeg

Michał Nowy wpis

@bartosz mógłbyś napisać więcej o tym systemie szkoleń?

Bartosz Nowy wpis

Agentów którzy współpracują lub współpracowali z tą firmą proszę o kontakt mailiowy. Zapraszam do współpracy ze stabilną firmą z 30 letnim doświadczeniem w sprawach odszkodowań i nie tylko (pozostałe rodzaje spraw sądowych również). Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, pełne wsparcie na start, ciekawy system szkoleń. Proszę pisać na adres: b.wronski@solace.pl

Adamo Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolony z ich usług - trochę to trwało ale wywalczyli dokładnie tyle ile mi powiedzieli po wstępnej analizie mojej sprawy za zgon żony w wypadku komunikacyjnym. Nie zwróci mi to jej ale przynajmniej w części uzyskane ogromne odszkodowanie pomoże mi jakoś mnie i moim dzieciom funkcjonować w życiu.

Wioleta Nowy wpis

Polecam w stu procentach ,świetna firma i ludzie znający się na rzeczy wysokie odszkodowanie w krótkim czasie ,mała prowizja wszystko załatwione idealnie i bezstresowo :)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Serwisant- Kołobrzeg/ Świnoujście
Hrappka.pl
logo firmy Kasjer/Sprzedawca
Kołobrzeg
Intraservis Group sp. z o.o.
Michał z Koszalin

Miałem wypadek drogowy z rodziną pod Koszalinem. Nie byłem taki ufny co do Kancelarii Odszkodowawczych bo się dużo nasłyszałem o kasie i ich prowizjach. W Koszalinie znalazłem dwie firmy działające na miejscu tj. DETRIMENTUM i druga PHU Avae..... coś tam. Ten Pan z PHU.... to z prowizją był koszmar no i generalnie nie jest prawnikiem więc zdecydowałem się na tą Kancelarię. Mają jeszcze adwokatów na miejscu więc również przy okazji poprowadzili mi sprawę karną w Sądzie a potem wysokie odszkodowanie otrzymaliśmy. Rzeczywiście gruszek na wierzbie nie obiecują ale realne pieniądze które wygrali w sądzie takie jakie określili sami.

Super firma. Fachowo oceniają wysokość odszkodowania i szanse na wygraną. W odróżnieniu od innych firm nie obiecują gruszek na wierzbie ale przystępnie tłumaczą prawne zawiłości w sprawach o odszkodowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski - Kołobrzeg

Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski

Detrimentum S.C. Odszkodowania Komunikacyjne Ciborski i Kozłowski