Jaskinia Solna Almonis S.C.

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Jaskinia Solna Almonis S.C.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaskinia Solna Almonis S.C.

bardotka

Witam, byłam na rozmowie. Dotyczyła ona stanowiska recepcjonistki. Jedna z najgorszych rozmów w moim życiu. Pani szefowa naczytała się coś o technikach manipulacyjnych i próbowała wytrącić człowieka z równowagi, atakując go. Chciała sprawdzić, jak mówiła- "czy się adrenalina wydziela". Czyli ogólnie rozmowa mało merytoryczna, mało przyjazna. Ponadto pytania o choroby, znak zodiaku czy kosmetyki jakich człowiek używa. Praca pondz- niedziela. Nastawienie na nagabywanie i naciąganie klientów na usługi. Nie polecam.

admin

Czy firma Jaskinia Solna Almonis S.C. zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

Zostaw opinię o Jaskinia Solna Almonis S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaskinia Solna Almonis S.C.