Rudex Sp.j.

Ruda śląska

Opinie o Rudex Sp.j.

gj

Firma zatrudnia fizoli wyjątkowych prymitywów .Podstawowe trzy tematy w rozmowach .Mają kapusi wśród pracowników którzy donoszą dyrdymały Majstrowi-Kierownikowi czytaj drzącemu gębę poganiaczowi niewolników . A ten też prymityw chodzi cały dzień i czy go widać czy tylko słychać to k...za k... słychać na głos. Pracować i o nic się nie pytać współpracowników ani niczym się nie chwalić. Jeszcze smród z twego bąka się nie rozjedzie już ów pokrzykiwacz o tym będzie wiedział i patrzał bykiem. Współpracownicy niereformowalni i bez pokory buce .Widzisz,że robi jeden czy drugi coś źle zmykaj i nie komentuj bo zostaniesz ostro zj... przez buców .Tam stale krąży ów krzykacz i dozoruje też wykonanie ,jeśli on nie widzi a kasę bierze nie warto tez jemu podpadać.Niech sobie w naprawach gwarancyjnych poprawiają ,chyba że chcesz mieć przerąbane od gburów bez pokory i krzykacza. Zasada w tej firmie trzymać dziób zamknięty i robić co każą . Szef-właściciel firmy gość kulturalny na poziomie.

MORIS

FIRMA JAK FIRMA TRZEBA PRACOWAĆ ALE NIE MA JAKIEGOŚ SZALEŃSTWA. KIEROWNIK WPORZADKU I SZEFOSTWO TEZ. STAWKI JAK WSZĘDZIE ALE NA CZAS.

Zostaw opinię o Rudex Sp.j. - Ruda śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rudex Sp.j.