Opinie o CERTUS Grupa PIAST Sp. z.o.o w Głogów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy CERTUS Grupa PIAST Sp. z.o.o, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie CERTUS Grupa PIAST Sp. z.o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CERTUS Grupa PIAST Sp. z.o.o w Głogów

Magdalena Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry. Czy są u Państwa przyjęcia do pracy?

pawel Nowy wpis

Witam , do tej pory myślałem że grupa Piast jest solidną firmą , na polskim rynku , ale jak się okazuje ,jest to firma beznadziejna ,nieszanująca pracowników w niej zatrudnionych ,wykorzystująca , opiera się na niesprawdzonych plotkach i zawisłej konkurencji innych pracowników ,a przede wszystkim , jest firmą stosującą mobbing wobec solidnych i uczciwych pracowników znających się profesjonalnie na wykonywanie swoich obowiązków , a zatrudnianiu ludzi , którzy mają słabą orientację do powierzonych im obowiązków. Zwłaszcza tak działa w lubińskim oddziale Grupy Piast , pani kierownik Katarzyna ,mysle że szefostwo wie o kogo chodzi . Życzę dalej takich ludzi w firmie , a na pewno Grupa Piast zniży się do poziomu podrzędnych i nieracjonalnych konkurencyjnych grup ochronialskich . Może niejestem aż tak wyuczony , ale znam się szczególnie na ludziach i wiem że sfabrykowane plotki szkodzą innym , a nawet pracodawcy , ktorzy zbyt łatwy sposob pozbywają się fachowcow

Wielki

[usunięte przez moderatora] Totalna kicha nie polecam [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o CERTUS Grupa PIAST Sp. z.o.o - Głogów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CERTUS Grupa PIAST Sp. z.o.o
0/5 Na podstawie 0 ocen.