Sakura Ochrona Sp. z o.o.

Andrychów

Opinie o Sakura Ochrona Sp. z o.o.

pjacek23

Pan (usunięte przez administratora) restrukturyzuje właśnie firmę ochrony "Komes".

dzik

siedziba w bielsku zostala zlikwidowana, wlasnie dostalem pismo ze adresata tam juz nie ma

slawek

wpisz w google sakura ochrona i tam masz adres na bielsko to ich głowna siedziba

klient

Ciekawe gdzie teraz podziewa się szefostwo sakury??? Jak ktoś wie to dajcie znać, bo chętnie im nogi z (usunięte przez administratora)powyrywam. Jak można zostawić klienta, który opłaca co miesiąc fakturę za ochronę domu bez jakiegokolwiek poinformowania, że firmę szlak trafił, a szefostwo zapewne rozkradło pieniądze. Jak to mówią: dobrze żarł i przy korycie zdechł!

mania

no to po sakurze a była największą firmą ochrony a potem (usunięte przez administratora)

Złodzieje nie płacą wynagrodzenia nawet pół roku .

Zostaw opinię o Sakura Ochrona Sp. z o.o. - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sakura Ochrona Sp. z o.o.