Patron Plus Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Patron Plus Sp. z o.o.

Ano

Dziadki na "ochoronie" nie rozumieją regulaminu a panoszą się, jakby szefami "ochranianych" obiektów byli. A szefostwo ma to w d. zapewne, że zatrudnia patologie.

krafter

Firma beznadziejna,(usunięte przez administratora)

Anonim

zastrzezenia mam co do pani kierownik na terenie szpitala zero kultury co do pan sprzatajacych trktowanie jak smieci cialgle darcie sie wyzywanie straszenie zwolnieniem tak obserwowalem przez 10 dni cos trzeba z tym zrobic ja nawet jestem gotowy tym pania pomoc na innej drodze tam pomoze zmiana kierownika i zycie wroci do normy i zobaczymy usmiech na twarzach tych pan

Gekon

Fatalna firma, stosunek do pracownika zerowy. Wypłaty nie wypłacane w terminie. Obecnie czekam za wypłatą za miesiąc październik a mamy połowę grudnia. W biurze sprawę olewają.

Powiem tak: nie jest źle, wynagrodzenie średnie, warunki pracy oceniam b.dobrze.

Zostaw opinię o Patron Plus Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Patron Plus Sp. z o.o.